• 09137890690
  • info[at]ahoura-group.ir
مقایسه طراحی اختصاصی وب سایت و استفاده از قالب های آماده

آیا تصمیم دارید با سرمایه گذاری در یک وب سایت جدید برای شغل خود ، جلو بروید؟ هنگامی که تصمیم به ادامه کار گرفتید ، یک سؤال باقی می ماند ... از  قالب  ساخته شده سفارشی  یا از قالب های آماده برای وب سایت خود استفاده کنم؟ کدام مسیر برای تجارت من مناسب است؟ تفاوت ها چیست؟

استفاده از قالب های آماده

متداول ترین راه برای ایجاد وب سایت راه اندازی یک سایت وردپرس و استفاده از الگوی خریداری شده از ThemeForest ، Template Monster یا Elegant themes است. این وب سایتها طیف گسترده ای از انواع مختلف قالب وب سایت را برای خرید در اختیار شما قرار می دهند.
سرویس هایی همچون Wix یا Squarespace نیز وجود دارند که یک قالب را ارائه می دهند و به شما امکان می دهند تا در قالب وب سایت ویرایش کنید. اینها می توانند به شما کمک کنند وب سایت بسیار سریع و به آسانی راه اندازی کنید. با این وجود محدودیت هایی در گزینه های موجود برای ویژگی های پیچیده تر مانند فرم ها یا عملکردهای تجارت الکترونیکی وجود دارد. نکته ای که باید در نظر داشته باشید اینست که قالب ها به طور معمول دارای ویژگی های داخلی هستند تا کاربر بتواند از قابلیت سفارشی سازی بیشتری برخوردار باشد اما این در نهایت از لحاظ سرعت بارگیری  و عملکرد سئو وب سایت را پایین می آورد.
قالبها آماده  ممکن است ویژگی ها ، طرح ها و کارکردهایی که لزوماً با نام تجاری یا تجارت شما مطابقت ندارد را نیز  اراِئه دهند.برای رفع این موارد می توانید به شرکت ها یا افراد توسعه دهنده ی وب مراجعه کنید و با پرداخت هزینه بخواهید که برای شما تغییراتی ایجاد کنند. اما به این نکته توجه داشته باشید که با بروز رسانی وردپرس یا قالب، نمایش موارد  تغییر یافته سایت شما ممکن است دچار مشکل شود.

جوانب منفی / مثبت استفاده از قالب های آماده

بسیاری از مشاغل دیگر می توانند از همان الگویی که شما استفاده کردید، استفاده کنند ، به این معنی که سایت شما به اندازه کافی در چشم  نخواهد بود. شما محدود به این هستید که چقدر می توانید سایت را شخصی سازی کنید. ممکن است 100٪ در همه دستگاه ها کار نکنند.برخی قالب ها توسط موتورهای جستوجو index نمی شوند. قالبها باید متناسب با مشاغل شما سفارشی شوند.از طرفی هرگونه فن آوری های سفارشی یا اضافه شده امکان نصب ندارند زیرا قالب ها روی یک سیستم ساختار یافته اجرا می شوند.قالبهای آماده معمولا پشتیبانی خوبی ندارند.

قالب های آماده  برای بودجه کم عالی هستند. این قالبها دارای زمان توسعه کوتاه تری هستند.

 وب سایتهای سفارشی

وب سایت های سفارشی ساخته شده، نیاز به یک تیم برای  پیشبرد کار شما دارد.
این کار با یک فرآیند خلاقانه شروع می شود تا بفهمیم مخاطبان شما چه کسی هستند، شما می خواهید به چه کسی دسترسی پیدا کنید، چه وب سایتی را می خواهید و  چه عملکرد و نیازی دارید و چگونه می خواهید به اینترنت نگاه کنید.

سئو نقش بزرگی در موفقیت هر وب سایت ایفا می کند. قوانینی وجود دارد که هنگام ساختن یک سایت باید رعایت شود و همه them ها قادر به رعایت این قوانین نیستند. به همین دلیل است که وب سایتهای سفارشی بسیار برتر هستند، توسعه دهنده قادر است سایت را در حین ایجاد بهینه کند تا به Google و سایر موتورهای جستجو اجازه دهد هر صفحه را بخوانند و به کاربرنهایی، نتیجه جستجوی مناسب تری بدهد .به این ترتیب سایت های که اینگونه ساخته شود به طور طبیعی رتبه بهتری دارد. این روش  فراتر از جستجوی کلمات کلیدی است.

وب سایتهای سفارشی ساخته شده بیشتر از قالبهای آماده موردپسنداست، دلیل این امر آن است که همه چیز  از پایه برای یک تجارت خاص ساخته می شود. این کار در طولانی مدت باعث صرفه جویی در وقت خواهد شد زیرا وقتی همه چیز از پایه ساخته می شود، سفارشی سازی سایت بسیار ساده تر است تا مطمئن شوید سایت شما دقیقاً کاری را که می خواهید انجام دهد. طراحی های سفارشی اجازه می دهد تا سایت شما در همه دستگاه ها (مانند تلفن، تبلت، لپ تاپ و غیره) پاسخگو باشد.

جوانب مثبت / منفی وب سایتهای سفارشی

این وب سایت طراحی کاملاً منحصر به فردی دارد و بر اساس نیازهای تجاری شما بنا خواهد شد. وب سایت سفارشی سازگار با نیازهای شرکت شما است. سایت آزمایش شده است تا در تمام مرورگرها کار کند.. سایت با فعالیت شما رشد خواهد کرد. یک وب سایت اختصاصی گرانتر از یک الگوی است. مراحل ایجاد سایت سفارشی بیشتر از یک قالب سایت طول می کشد.

کلام آخر

با توجه به مطالب بالا آیا ترجیح می دهید وقت خود را در فهمیدن چگونگی رفتار وب سایت خود به روشی خاص سپری کنید، یا اینکه متخصصان با حضور آنلاین از کسب و کار شما مراقبت کنند، در حالی که شما توجه خود را بر روی اداره شغل خود قرار داده اید؟

با ما همراه باشید.