• 09137890690
  • info[at]ahoura-group.ir
تولید محتوا و کاربردهای آن

همانطور که در مطالب گذشته بیان شد(اهمیت UI و UX در طراحی وب سایت)یکی از عواملی که در طراحی سایت خود باید به آن توجه داشته باشید تولید محتوا است.محتوا مهمترین بخش از طراحی  سایت است. دلیل اصلی ایجاد یک وب سایت در وهله اول این است که نوعی محتوا برای به اشتراک گذاشتن وجود دارد. در حالت ایده آل ، آن محتوا در حال انتقال نوعی پیام ، فروش یک محصول ، آموزش چیزی به کاربران خود و ...  است.

تولید محتوا یا ایجاد محتوا به معنای ایجاد نوعی رسانه برای مصرف سایر افراد است.به طور کلی محتوا به عنوان بلوک اطلاعات برای وب سایت ها تصور می شود.محتوا  برای جلب توجه موتورهای جستجو و در عین حال ارائه اطلاعات به خواننده مورد استفاده قرار می گیرد.

اولین جایی که می توانید برای مشاوره تخصصی یا پاسخ به سؤال خود مراجعه کنید ، کجاست؟ جواب من گوگل (یا موتور جستجوی دلخواه شما) است. شما تنها نیستید - Google فقط روزانه به چهار میلیارد جستجوی جستجو پاسخ می دهد.
وقتی سوالی را در نوار جستجو وارد می کنید ، آن پیوندهایی که در نتایج جستجوی شما ظاهر می شوند محتوا هستند. چه بدانید چه ندانید، روزانه محتوا مصرف می کنید. وقتی در مورد محتوا صحبت می کنیم ، مردم اغلب به متن فکر می کنند. اما لازم نیست محتوا محدود به صفحات سنتی و پست های وبلاگ باشد؛ می تواند در ساختارها و قالبهای مختلفی در وب سایت شما ظاهر شود. و محتوا می تواند فراتر از متن باشد؛ این شامل تصاویر ، صدا ، فیلم ، اسلایدها ، ابزارها و موارد دیگر می باشد.

آموزش بازاریابی.-------> محتوا
مقالاتی که براساس علایم، بیماری خود را تشخیص می دهید.-------> محتوا
ویدیو آموزش کوتاهی مو. ------>محتوا
خبرها، پست های اینستاگرام،مطالب وبلاگ، عکسها. ------>محتوا

محتوا بخش بزرگی از زندگی روزمره شماست. اجتناب از آن دشوار است. محتوا ما را آگاه می کند ، به سؤالات ما پاسخ می دهد ، ما را سرگرم می کند ، باعث می شود لبخند بزنیم ،برای  تصمیمات خود راهنمایی می گیریم و موارد دیگر.

محتوا به شما کمک می کند تا  مشتری ها را به سمت خود جذب کنید ،  بازدید کنندگان جدید را به سایت خود بیاورید و درنهایت درآمد برای شرکت خود ایجاد کنید.

تولید محتوا فرآیند تولید ایده های موضوعی است که برای شخص خریدار شما جذاب است ، ایجاد محتوای نوشتاری یا تصویری پیرامون آن ایده ها ، و ایجاد این اطلاعات به عنوان وبلاگ ، ویدئو ، اینفوگرافیک یا سایر قالب ها.

چرا تولید محتوا مهم است؟

تولید محتوا عمل نهایی بازاریابی است. هنگام تولید محتوا ، می توانید اطلاعات  مفیدی را در اختیار مخاطبان خود قرار دهید ، مشتریان بالقوه را به وب سایت خود جذب کرده و مشتریان موجود را از طریق تعامل با کیفیت حفظ کنید.

یکی از مزایای انتشار مطالب خوب این است که تعداد افرادی که سایت شما را از طریق موتورهای جستجو پیدا می کنند افزایش می دهد. موتورهای جستجو محتوا را دوست دارند ، به ویژه محتواهایی که اغلب به روز می شوند ، و اگر می خواهید افراد را به سایت خود جذب کنید ، مهم است که محتوایی را تهیه کنید که افراد بخواهند آن را مشاهده کنند.

درطراحی سایت محتوا برای سئو از اهمیت زیادی برخوردار است.در جدول عوامل تاثیرگذار در سئو چندین مورد مربوط به محتوا است.