• 09137890690
  • info[at]ahoura-group.ir
20 راهکار رایگان برای افزایش فالوور اینستاگرام - بخش اول

آیا به دنبال افزایش فالوور خود و به دنبال آن افزایش فروش در شبکه اجتماعی اینستاگرام هستید در این مقاله کنار ما باشید تا 20 ترفند افزایش فالوور پیج اینستاگرام را مرور کنیم

1 -  تقویم ارسال محتوا داشته باشید :

چه زمانی باید محتوا منتشر کنیم؟ این سوالی است که باید پاسخ دهید و در ادامه یک تقویم منظم ارسال محتوا برای پیج خود  بسازید و بر اساس این تقویم پست های خود را در اینستاگرام منتشر نمایید.

در فرآیند تهیه این تقویم به نکات مهم پیج خود اعم از ساعات مناسب ، ارسال در تعطیلات و رویدادها توجه نمایید و بر این اساس تقویم مناسب را تهیه نمایید.

2 - تصاویر مناسب استفاده کنید :

اینستاگرام شبکه ای اجتماعی با محوریت تصاویر است به همین دلیل کیفیت تصاویری که در صفحه خود استفاده می نمایید به شدت اهمیت دارد . تصاویر با کیفیت با القای اثر مثبت در ذهن مخاطبان شما باعث افزایش بازدید و دنبال کردن شما توسط کاربران می شود

3 - از فیلترهای متفاوت استفاده نمایید:

فرقی ندارد که پیج شما شخصی است یا متعلق به یک کسب و کار استفاده از قیلترها و المان های گرافیکی مناسب ( ثابت و متحرک ) می تواند به شما کمک کند که تاثیر خوب و مثبت در ذهن مخاطبان و مشتریان خود بگذارید

البته لازم به ذکر است در این زمینه باید تعادل و تناسب را رعایت نمایید زیرا استفاده بیش از حد و نامتناسب نه تنها تاثیر مثبتی ندارد بلکه می تواند اثر سو هم داشته باشد.

4 - به آمار ها توجه کنید :

بخش آمارهای اینستاگرام که با تبدیل صفحه خود به حالت بیزینس برای شما فعال می گردد می تواند ابزار فوق العاده مهمی برای بهبود وضعیت پیج شما باشد. مرور این امار اطلاعات مفیدی از پیج خود بدست می آورید که در برنامه ریزی آینده و بازنگری هایتان موثر خواهد بود.

معمولا در بازه های زمانی مشخص مثل هفتگی یا ماهیانه آمارهایتان را مرور کرده و در صورت نیاز در برنامه ریزی هایتان برای پیج اینستاگرام خود بازنگری کنید.

5 - صفحات مرتبط با تصاویرتان را تگ کنید.

یکی از روش های دیده شدن شما توسط افرادی که شما را دنبال نمی کنند ( فالوور شما نیستند) این است که از پیج های دیگر به سمت پیج شما هدایت شوند . این روش با تگ کردن افراد یا پیج های مرتبط با خود در تصاویرتان اتفاوق می افتد.

افراد و اشخاص مرتبط را به طور مناسب در تصاویرتان تگ کنید به عنوان مثال اگر شما یک پیج زیبایی اندام هستید می توانید بدنسازان مطرح را تگ کنید.